Pristatymo sąlygos

Neturite laiko ir galimybių pasveikinti artimą žmogų? O gal norite, kad tai būtų didesnė staigmena? Arba anoniminis pristatymas? Mes visada pasiruošęs padėti.

Gėlių pristatymas į namus Šilutėje ir 50km spinduliu aplink ją.

* Pristatymo kaina į rajonus nurodyta. Jeigu nėra jūsų vietovės pasirinkimuose, tai skaičiuojame atitinkamai pagal atstumą – 0,5 ct/km.

GĖLIŲ-DOVANŲ PRISTATYMAS rajone ir visoje Lietuvoje

Galimas gėlių pristatymo laikas: 10:00-14:00, 14:00-17:00, 17:00-19:00. Laikas skaičiuojamas 1 valandos tikslumu (8:00-9:00, 10:00-11:00 ir t.t) už 5 € papildomą mokestį.

Gėles ir dovanas geriau užsakyti iš anksto (bent prieš 2-3 dienas). Egzotines ir nesezonines gėles siūlome užsisakyti ne vėliau kaip prieš savaitę.

Dovanas visoje Lietuvoje ne visada galime pristatyti tą pačią dieną, (prieš užsakydami – susisiekite). Jei neturėsime užsakytos prekės, susisieksime (darbo valandomis 8:00-19:00). Dovanas siūlome užsisakyti iš anksto – bent prieš 2-3 dienas. Jei jums nesvarbus pristatymo laikas bei įteikimas su gėlėmis, dovanas galime išsiųsti per kurjerį, autobusu, paštomatu ir kt.

Gėlės ir dovanos į namus Šilutės mieste pristatomos per 3 valandas nuo užsakymo patvirtinimo, tačiau atsižvelgiant į tam tikras aplinkybes pristatymo laikas gali kisti. Užsakymo atlikimo kontrolę vykdo profesionalūs darbuotojai.

Šventinėmis dienomis (Kūčių, Šv.Valentino, Moters, Motinos, Tėvo dienamis) dėl ypač didelio užsakymų antplūdžio tikslaus laiko negalime garantuoti, jis vykdomas nuo 8:00 iki 19:00 val. tame tarpe, nenurodant pristatymo laiko.

Siuntimas kurjerio pagalba tiesiai į namus per LP Express, DPD ir kt. Dovanos (prekės) pristatomos tik DARBO DIENOMIS. Prekės išsiunčiamos sutartą dieną gavus apmokėjimą už prekes ir siuntinio siuntimą. Jos bus pristatytos jūsų nurodytu adresu iki 18 val. per dvi darbo dienas po išsiuntimo. Pristatymo kaina – 8 €.

LP express arba Omniva paštomatais. Siuntas galėsite atsiimti Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje. Kaina  – 4 €.

Atsiskaičius už prekę e-parduotuvėje www.meilene.lt galite atsiimti gėles ir dovanas gėlių salone „Meilenė“ – Lietuvininkų 33a, Šilutėje. Pristatymo mokestis – netaikomas.

Prekių pristatymas į autobusų stotį.

Prekių pristatymas be skintų gėlių į autobusų stotį gali būti įvykdytas tą pačią arba kitą dieną, jeigu užsakėte iš ryto. Prekės pradedamos ruošti siuntimui tą pačią dieną po apmokėjimo.

Siuntą iš stoties galima atsiimti su asmens dokumentu.

KEITIMAS

Visi gėlių keitimai puokštėse daromi suderinus su klientu. Jei gėlių keitimo metu mums nepavyktų susisiekti su užsakovu, tam kad įvykdyti užsakymą laiku, pasiliekame teisę, padaryti keitimą savo nuožiūra, gali būti nesezoninės gėlės keičiamos sezoninėmis bei skirtis gėlių atspalviai nuo matytų nuotraukoje. Nei kaina nei puokštės dydis nuo to nesikeis.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums info.meilene@gmail.com

DĖMESIO

Pristatymo vietoje kurjeris laukia 15 minučių. Jei gavėjo nėra, kurjeris turi teisę palikti puokštę bet kuriam asmeniui patalpoje kur turėtų būti gavėjas. Jei nurodytu adresu nėra nei vieno asmens, kuriam galima palikti puokštę, tada kurjeris atveža ją atgal į biurą. Nepavykus pristatyti užsakymo, gėles  pristatysime kitu kliento nurodytu adresu arba laiku (už papildomą pristatymo mokestį, jeigu pristatymas buvo už Šilutės ribų, taikomas dvigubas pristatymo mokestis). Jei tai nebus įmanoma, pinigai už prekes ir paslaugas grąžinami nebus.

Neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei nurodytas neteisingas gavėjo telefono numeris ar pateiktas adresas buvo nepilnas, ir neturėjome galimybės susisiekti su užsakovu. Nusiskundimai dėl kokybės iš gavėjo priimami tik prekės įteikimo metu. Jei gavėjas nenori priimti gėlių, pinigai užsakovui negražinami, bet dar tą pačią dieną už papildomą mokestį Šilutėje ir jos rajone mes jas pristatysime ten kur Jums patogu. Jei klientas atsisako suteikti naujos informacijos apie tai kur pristatyti prekes, mes pasiliekame teisę spręsti ką su jomis daryti toliau, pinigai už paslaugas ir prekes negrąžinami.

Aktuali INFORMACIJA renkantis pristatymo paslaugas:

Pasirinkus pristatymo paslaugą KURJERIS LIETUVOJE, dovanų pristatymo laikas ir  data gali kisti (1-5 d.d.).

Atkreipiame dėmesį, kad užsisakius dūžtančias prekes su pristatymo paslauga per Autobusų stotį, DPD ar kt. prekė bus pakuojama atitinkamai, siekiant išvengti dūžių ir laikantis pakuotės reikalavimų, kad pakuotė turi atlaikyti statinį 4–5 kartus už siuntos svorį didesnį spaudimą ir nesubliūkšti, nes pakuotė bus kraunama ant kitų pakuočių, o ant jos savo ruožtu bus kraunamos kitos pakuotės.

Užsisakius dūžtančias prekes su pristatymo paslauga per autobusų stotį, DPD, skubios siuntos ar kt. – už transportavimo metu padarytą žalą neatsakome.