Saugumas ir garantija

Atsiskaitymo duomenų apsauga

Užpildžius užsakymo duomenų formą ir patvirtinus užsakymą, pirkėjas yra nukreipiamas į pasirinkto mokėjimo būdo puslapį. Prie banko sistemos klientas jungiasi banko nustatyta tvarka.

Asmens duomenų apsauga

Jūsų pateikti duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) naudojami tik tam, kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas. Duomenys be Jūsų leidimo neperduodami trečiosioms šalims.

Garantija

  • Už užsakymo sąžiningą įvykdymą.
  • Už šviežias gėles, įvairias jų kompozicijas, bei dovanas.
  • Už pristatymą pageidaujama data ir sutartu laiku.
  • Už nustatytą ir pristatymo dieną galiojančią prekės kainą.

Kokybė

Pasiliekame teisę  reikalui esant pakeisti puokštės ar kompozicijos sudėtį nekeičiant jos piniginės ar estetinės vertės. Visi pakeitimai yra atliekami patyrusių floristų. Stengiamasi sukomponuoti puokštes kuo artimesnes pateiktoms nuotraukose.

Kiekviena puokštė ar kompozicija yra atskirai kuriama pagal floristines taisykles. Augalai gali skirtis žiedų forma, dydžiu, gausa. Kiekviena puokštė ar kompozicija – tai atskiras meno kūrinys, todėl negalime garantuoti, jog užsakytoji atrodys tiksliai taip, kaip pateikta nuotraukose.

Nesant tokiam krepšeliui, koks pateiktas nuotraukoje, bus komplektuojama į panašų, tokios pat ar didesnės vertės krepšelį. Neturint tiksliai tokių pliušinių žaisliukų ar priedų, kokie pateikti nuotraukose, bus panaudoti kuo panašesni tokią pačią ar didesnę vertę turintys daiktai. Taip yra todėl, kad nestovime vietoje, o ieškome vis naujesnių prekių arba jos keičiamos gamintojų.

Nuotraukose pateiktos puokštės bei kompozicijos yra vidutinės kainos. Visi šie produktai gali būti modifikuoti priklausomai nuo to, kokią pinigų sumą Jūs norite išleisti. Pridėjus prie vidutinės puokštės ar kompozijos kainos papildomą sumą pinigų – puokštė ar kompozicija bus atitinkamai padidinta, sumažinus pinigų  sumą nuo vidutinės puokštės ar kompozicijos kainos – puokštė ar kompozicija bus atitinkamai sumažinta.

Pristatymo paslaugos grąžinimas

Mes galime kompensuoti pristatymo išlaidas tik tokiu atveju, jei tai buvo mūsų klaida. Priešingu atveju Jums bus grąžinta tik suma už prekes, tačiau pristatymo kaina grąžinta nebus.

Dovanų grąžinimas

Nekokybiškas prekes (kai brokas yra dėl mūsų kaltės) galite nemokamai grąžinti per 7 darbo dienas nuo užsakymo gavimo datos ir atgauti už jas sumokėtus pinigus.

Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Kliento reikalavimus arba individuliai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis ir originalia pakuote, jos negali būti naudotos, atidarytos ir turi būti tokios būklės, kokios buvo išsiųstos. Klientui tenka prekių grąžinimo išlaidos ir rizika.

Užsakymo atšaukimas

Užsakymus galima atšaukti likus 2 darbo dienom iki pristatymo dienos, pateikiant užsakymo numerį ir kitas detales. Pinigai bus grąžinti į Jūsų sąskaitą per 10 darbo dienų, atskaičiavus perlaidos mokesčius.